Zalety oklejania szyb w sklepach

oklejanie szyb na obszarze warszawy

Jedną z najskuteczniejszych metod na przyciągnięcie uwagi osób z ulicy jest odpowiednie oznakowanie lokalu. W tym celu wykorzystuje się różne metody – banery, kasetony czy witryny. Często stosowaną praktyką jest zaklejanie całych szyb sklepowych, dzięki czemu można przekazać informacje o ciekawych ofertach, promocjach lub zakresie asortymentu.

Oklejanie okien sklepowych

oklejanie okien Niektóre sklepy w ten sposób podkreślają przynależność do sieci handlowej. Folia do oklejania szyb może być lita lub perforowana, co pozwala na zachowanie jasności w sklepie w ciągu dnia. Wykorzystując ciekawie zaprojektowaną grafikę, można zmienić ekspozycję sklepu w skuteczną reklamę, która przyciągnie klientów, zainteresuje przechodniów i wzbudzi odpowiednie zainteresowanie. Oklejenie sklepowej witryny warto zlecić profesjonalistom, ponieważ zadanie to wymaga dużej wprawy i zdolności manualnych. Szyba przed aplikacją folii musi zostać bardzo dokładnie oczyszczona. W przeciwnym razie wszystkie pozostawione zabrudzenia będą widoczne gołym okiem. Od jakości i typu folii zależy, jak długo reklama utrzyma się na szybie. Najkrócej wytrzyma folia monomerowa, która nie jest przeznaczona do długotrwałej ekspozycji.

oklejanie szyb na obszarze warszawyWykorzystując taką folię, można przekazać informacje o ofercie, która jest ograniczona czasowo. Wiele firm obecnie oferuje oklejanie szyb na obszarze Warszawy. To skuteczny sposób na zaznaczenie lokalizacji nowego lokalu. Szczególnie dobrze sprawdzają się reklamy w kolorach dobrze widocznych z daleka. Wykorzystując folię perforowaną, można stworzyć reklamę, która będzie widoczna tylko z zewnątrz. Folię można okleić także mleczną szybą, w której da się wyciąć konkretne wzory. Zapewnia to większą prywatność i dobrze sprawdza się w przypadku lokali usługowych, takich jak salony kosmetyczne lub fryzjerskie. Folia pokryta nadrukiem powinna być zabezpieczona przy pomocy laminatu, który chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi i szkodliwym działaniem promieni UV. Pokrycie folii laminatem znacznie wydłuża żywotność reklamy. Na witrynie można umieścić praktycznie dowolną grafikę.

Trzeba jednak pamiętać, że plotery drukujące, które wykorzystywane są do produkcji naklejek, obsługują paletę kolorów CMYK – należy to uwzględnić w projekcie. Po aplikacji folii na szybę warto ją wygrzać przy pomocy opalarki. Sprawi to, że folia będzie lepiej trzymała się powierzchni. Trzeba zachować szczególną ostrożność przy krawędziach szyby, a jeśli obecna jest uszczelka, wówczas warto wcisnąć folię pod nią dla zachowania lepszej przyczepności.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi